Site Overlay

Termomodernizacja–natrysk piany

Oferujemy kompleksowe prace termomodernizacyjne związane z ocieplaniem obiektów mieszkalnych. Zajmujemy się głównie ocieplaniem elewacji budynków wielorodzinnych, użyteczności publicznej oraz docieplaniem ścian fundamentowych. Posiadamy własny transport oraz wykwalifikowaną grupę pracowników z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Stosujemy również natrysk piany poliuretanowej za pomocą agregatów Wintermann 350 Pro.

Piana otwartokomórkowa służąca do izolacji wykonywanych wewnątrz i na zewnątrz budynków to produkt, którego struktura komórek ma w ponad 90% otwartą budowę.

Cechuje się niskim współczynnikiem oporu dyfuzyjnego pary wodnej, dzięki czemu wilgoć nie jest zatrzymywana w warstwie izolacji. Niska gęstość produktu powoduje, że pianka nie obciąża konstrukcji budynku a dodatkowo dzięki swojej strukturze usztywnia ją.

Dzięki niskiemu współczynnikowi przewodzenia ciepła (λ = 0,034 W/m2K) jest materiałem o bardzo dobrych właściwościach termoizolacyjnych, co w dobie budownictwa pasywnego a także ekologicznego jest bardzo istotne.

Metoda natrysku pozwala dodatkowo na wypełnienie wszelkich trudno dostępnych miejsc, tworząc izolacje spójną, szczelną oraz wolną od występowania mostków termicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *