Site Overlay

Termomodernizacja–natrysk piany

Oferujemy kompleksowe prace termomodernizacyjne związane z ocieplaniem obiektów mieszkalnych. Zajmujemy się głównie ocieplaniem elewacji budynków wielorodzinnych, użyteczności publicznej oraz docieplaniem ścian fundamentowych. Posiadamy własny transport oraz wykwalifikowaną grupę pracowników z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Stosujemy również natrysk piany poliuretanowej za pomocą agregatów Wintermann 350 Pro.

Piana otwartokomórkowa służąca do izolacji wykonywanych wewnątrz i na zewnątrz budynków to produkt, którego struktura komórek ma w ponad 90% otwartą budowę.

Cechuje się niskim współczynnikiem oporu dyfuzyjnego pary wodnej, dzięki czemu wilgoć nie jest zatrzymywana w warstwie izolacji. Niska gęstość produktu powoduje, że pianka nie obciąża konstrukcji budynku a dodatkowo dzięki swojej strukturze usztywnia ją.

Dzięki niskiemu współczynnikowi przewodzenia ciepła (λ = 0,034 W/m2K) jest materiałem o bardzo dobrych właściwościach termoizolacyjnych, co w dobie budownictwa pasywnego a także ekologicznego jest bardzo istotne.

Metoda natrysku pozwala dodatkowo na wypełnienie wszelkich trudno dostępnych miejsc, tworząc izolacje spójną, szczelną oraz wolną od występowania mostków termicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.